Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ski areál Razula rozšiřuje provoz. Běžkařské trasy jsou již upraveny

date_range 26.Pro, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Sjezdovka Horal lyžařská škola

Ski areál Razula ve Velkých Karlovicích rozšiřuje od neděle 26. prosince provoz. Dva týdny poté, co se rozjel vlek na kratší, rodinné sjezdovce Horal u hotelu Horal, bude v neděli zahájen provoz také na hlavní sjezdovce Razula. Sjízdná bude zatím jen ve spodní třetině.

 

„Horní, prudší část ještě potřebujeme víc zasněžit technickým sněhem. Vzhledem k částečnému provozu jsou zatím skipasy na Razule za poloviční cenu,“ uvedla mluvčí Ski areálu Razula Martina Žáčková. Obě sjezdovky jsou otevřeny denně od 8:30 do 17:30 hodin, ve stejném čase je v provozu také Lyžařská škola Razulák.

 

Od 26. prosince bude denně otevřeno i oblíbené Bistro Razula u sjezdovky Razula s nabídkou burgerů, kyselice, pizzy, frgálů a dalšího teplého i studeného občerstvení. Sezónu zahájí i půjčovna lyžařského vybavení u sjezdovky Razula, která nabízí nejen lyže a snowboardy, ale také skialpy nebo běžkařské sety. „Hodně lidí už dnes volalo právě kvůli rezervaci běžek. Přírodního sněhu v posledních pár dnech přibylo, což běžkaře láká. I dnes během dne chumelilo,“ doplnila mluvčí. Stopy zatím nejsou strojově upraveny, běžkaři si je ale v údolí prošlapávají sami.

Ski areál Razula

S návštěvností v minulých dnech, kdy byla otevřena jen rodinná sjezdovka Horal s lyžařskou školou, jsou provozovatelé Ski areálu Razula spokojení. „Před Vánoci k nám mířili hlavně rodiče s dětmi z okolí, slušný zájem byl i o lyžování na Štědrý den, přestože moc nepřálo počasí. V tuto dobu převažují na svahu hosté našich hotelů Lanterna a Horal, kteří jsou u nás na vánočních pobytech. Očekáváme, že v příštích dnech návštěvníků výrazněji přibude, protože máme v našich hotelech hodně rezervací na pobyty mezi svátky, navíc před Silvestrem se začínají plnit ve Velkých Karlovicích i okolní chalupy a penziony,“ dodala mluvčí.

 

Také běžkařské trasy ve Velkých Karlovicích jsou již upraveny – a to nejoblíbenější úsek mezi centrem obce přes louky pod hotelem Lanterna a Galik až k údolí Dynčák.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA