Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ski areál Razula zve školáky na lyžování

date_range 31.Led, 2013 featured_play_list Aktuality

 

Ski areál Razula ve Velkých Karlovicích připravil dárek pro úspěšné školáky. Od čtvrtku 31. ledna do středy 6. února si mohou s pololetním vysvědčením přijít pro slevu na skipas.

„Každý školák, který dostane na pololetní vysvědčení alespoň jednu jedničku, má u nás slevu 50% na dětský skipas," zve malé návštěvníky Lubomír Sušila ze Ski areálu Razula. Akci „Lyžuj za vysvědčení" mohou využít děti do 14 let. „Vedle toho jsme vypsali cenu útěchy pro nešťastníky, kteří dostanou na vysvědčení pětku z tělocviku. Mohou u nás začít s nápravou své špatné fyzické kondice – dostanou celodenní skipas a půldenní výuku lyžování v lyžařské Tygří školce zdarma. Podmínkou pro čerpání obou výhod je předložení kopie vysvědčení v pokladně sjezdovky Razula," doplnil Lubomír Sušila.

Sjezdovky Ski areálu Razula jsou v provozu denně od 9 do 16 hodin. Od úterý do soboty se koná také večerní lyžování. V provozu je i snowtubing či kluziště u hotelu Horal. Ten nově nabízí také službu hlídání dětí s animačními programy – rodiče se mezitím dál mohou věnovat lyžování, nebo si zajít do sauny či na masáž ve Wellness Horal. Ve všední dny platí ve Ski areálu Razula akce „Lyžuj a plav" – s vybranými skipasy získají lyžaři hodinový vstup zdarma do termálních bazénů Wellness Horal.

Provoz kluziště i některých dalších atrakcí může být v případě oblevy omezen. Informace jsou aktualizovány na webu www.razula.cz . Aktuálně sice nastala na horách obleva, v závěru týdne se ale situace má zlepšit a povrch sjezdovek ve Ski areálu Razula zatím nijak netrpí.

O nadcházejícím víkendu se návštěvníci Velkých Karlovic mohou těšit i na další doprovodné akce.

V sobotu 2. února se koná Saunová noc ve Wellness Horal. Nabízí koupání a saunování za svitu svíček v prodloužené otevírací době až do půlnoci včetně saunovacích rituálů každou hodinu.

V neděli 3. února se na sjezdovce Horal koná dětský lyžařský závod O pohár nejrychlejšího tygra. Je určen dětem do 12 let, jede se ve třech věkových kategoriích a vítězové mohou získat skipasy, volné vstupenky do bazénů či lyžařské vybavení od značky Relax. Začátek je ve 13 hodin.

Velkým lákadlem bude nedělní program ve Zvonici Soláň na hoře Soláň nad Velkými Karlovicemi. V 13.30 hodin tam začne masopustní pochůzka zakončená pochováváním basy, zájemci pak mohou zajít i na besedu o masopustních tradicích s etnografy.

Vždy od pátku do neděle se konají na sjezdovce Razula carvingové workshopy pro zájemce, kteří se chtějí zdokonalit v lyžařském umění při individuální výuce. Konají se v sobotu a neděli od 8 do 9 hodin, kdy je výhodou zcela prázdný upravený lyžařský svah. V pátek a sobotu od 18:30 do 19:30 hodin jsou na programu také workshopy při večerním lyžování.

Příjemnou tečkou za lyžováním je dobré jídlo. Gril srub Razula na úpatí sjezdovky Razula od letošní sezóny nově nabízí grilovaná kolena a borůvkové knedlíky.

Více informací: www.razula.cz
Martina Žáčková

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA