Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Sklepení se proměnilo v barevný betlém

date_range 23.Pro, 2018 featured_play_list Aktuality

 

Studenti Gymnázia Valašské Klobouky namalovali v hodinách výtvarné výchovy velký barevný betlém. Betlém byl umístěn na tradiční místo, do sklepení na ulici Partyzánská naproti Základní umělecké školy.

 Betlém namalovali studenti gymnázia v hodinách výtvarné výchovy

Betlém namalovali studenti prvního a druhého ročníku výtvarné výchovy. Nejvíce se realizaci maleb zasloužily studentky třídy II. B a jejich spolužák Jiří Sáblík, který dal podobu třem králům a pastevcům. Portréty Panny Marie, Josefa a Ježíška namalovaly Vendula Machalová a Nicole Švajdlenková. Ovečky vytvořili studenti a studentky prvního ročníku.

 Sklepení na ulici Partyzánská ve Valašských Kloboukách se proměnilo v betlém

K realizaci malovaného betlému finančně přispělo město Valašské Klobouky. Betlém bude osvětlen vždy po 16 hodině.

 Betlém se nachází naproti Základní umělecké školy

V čase vánočním se přijďte svátečně naladit a potěšit výtvarným dílem studentů gymnázia. Nechte se okouzlit šikovností mladých výtvarníků, kteří svým dílem přispěli k vzdání holdu nejkrásnějším svátkům v roce.

-jr-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA