Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Škola má revitalizovaný areál za miliony

date_range 29.Čvn, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Rok 2014-2015 byl historicky naprosto přelomový pro vývoj střední školy ve Slavičíně. Komplexní revitalizace areálu za 55 mil Kč dává škole materiálně a technickými podmínkami dlouholetou perspektivu a zřejmý záměr zřizovatele školy, že Slavičín je místem jak pro všeobecné tak pro odborné vzdělávání v jižním Valašsku.

Úspěchy gymnaziálních studentů ve vědomostních soutěžích a olympiádách, jejich přijetí na nejobtížnější fakulty řadí školu na přední místa v kraji mezi gymnázii. „Poptávka po žácích odborného zaměření SOŠ na trhu práce je nezpochybnitelná a nás těší, že počet uchazečů o studium i díky spolupráci s firmami z okolí příští rok opět vzroste," uvedl ředitel školy Josef Maryáš.

Foto archiv školy

Majetek se opotřebovává, stárne, ale finančními investicemi při zájmu a pracovitosti se dá opravit a obnovit. Vedení školy je přesvědčeno, že v její práci jde o mnohem víc. „Na tom nejdůležitějším musíme všichni pracovat neustále a společně, neboť připravujeme naše děti do 21. století a nikoliv pro století minulé," říká odhodlaně ředitel školy.

Všichni učitelé školy se snaží prokazovat žákům lidskou i profesní kvalitu, která by měla být opodstatněná a vzbuzovala důvěru. To je podmínka k tomu, aby byli učitelé pro studenty přirozenou autoritou a vzorem s opravdovými hodnotami.

„Věřím, že i díky spolupráci všech, kteří nám tento rok pomáhali, se nám to bude i v následujícím období dařit. Přeji žákům všech regionálních škol a jejich pedagogům pěkné prázdniny," dodal Josef Maryáš.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA