ČSK Uherský Brod – FC TVD Slavičín 0:3 (0:1)

Branky: Švach, Vaculka a Kutra

Sestava: Mendl – Švach, Šamánek, Remeš, Ondrejkovič, Liška, Řihák, Jaroš, Kutra, Stýskala, Pazdera
Střídali : Kovařík, Sochora, Orságh

Ke své generálce na úvodní jarní kolo cestovali Slavičané do nedalekého Uherského Brodu. Na zdejší umělé trávě Na Lapači se hrál zpočátku vyrovnaný fotbal, kdy se domácí tým mohl spoléhat na bývalé ex-ligisty Faldynu a Čtvrtníčka. Také Valaši představili novou tvář v sestavě a byl jí Jabub Pazdera (ročník 1991) ze zlínské Tescomy.

FC TVD se ujalo záhy vedení brankou nestárnoucího Michala Švacha a do kabin se po prvním poločase odcházelo za stavu 0:1.

Ve druhé půli zpřesnili slavičínští kombinace a výsledkem byla po hodině hry branka Vaculky. Domácím nelze upřít snahu, ale Slavičín si výhru pohlídal a tu ještě potvrdil v závěru utkání Kutra.