Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Slavičín hraje a trénuje na opraveném hřišti

date_range 24.Bře, 2014 featured_play_list Aktuality

 

Šest mládežnických a dvě družstva dospělých fotbalistů ze Slavičína se těší z nově zrekonstruovaného hřiště v Hrádku. Vedení FC TVD Slavičín o peníze na opravy usilovalo už několik let. Dotaci se fotbalistům podařilo získat teprve minulý rok.

Od září loňského roku se tak mohla rozeběhnout rozsáhlá rekonstrukce. V těchto dnech dělníci dokončují první etapu. „Hřiště už teď slouží k tréninkům a k přípravným zápasům. Do této doby družstva využívala jediné travnaté hřiště," uvedl manažer FC TVD Slavičín Petr Navrátil. K přípravným zápasům využívají umělý trávník III. generace i další mužstva z celého regionu.

foto FC TVD Slavičín

Ochuzeni nezůstanou ani diváci. „Snad se ve druhé etapě podaří zbudovat malou tribunu na sezení," doufá manažer Navrátil. Dále by vedení klubu areál rádo doplnilo o montovaný komplet šaten a sociálního zařízení pro hráče, rozhodčí a diváky. Vzniknout by měla i nová parkovací místa. (mad)

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA