Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Slavičín rozjíždí velkou úklidovou akci

date_range 08.Dub, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto

Od soboty 10. dubna do 30. dubna bude ve Slavičíně probíhat akce Ukliďme Slavičín. Kvůli omezením v souvislosti s pandemií covid-19 nebude úklid organizován hromadně a bude probíhat formou individuálních vycházek, a to podle platných nařízení vlády.

 

„Byly vytipovány lokality, které jsou nejvíce znečištěny odpadky, a město tak bylo rozděleno na čtyři části pro snazší orientaci. Dobrovolníci, kteří se chtějí do akce zapojit, naleznou na vybraných místech tzv. Pytlomaty, kde si mohou vzít prázdný pytel na odpadky a k Pytlomatu ho naplněný zase vrátit. Každé dubnové pondělí pak budou pytle s odpadky odvezeny pracovníky města. Seznam stanovišť s Pytlomaty i mapy lokalit naleznou zájemci na webových stránkách města Slavičín a také ve facebookové události Ukliďme Slavičín,“ sdělil starosta města Tomáš Chmela.

 

Při úklidu musí dobrovolníci dbát vlastní bezpečnosti – při sběru odpadků používat ochranné rukavice, při pohybu poblíž silnice na sobě mít reflexní vestu nebo alespoň oblečení s reflexními prvky. Nesmí také zapomínat na hygienická pravidla a dodržovat platná nařízení vlády a dalších institucí, která jsou vydávána v souvislosti s pandemií covid-19.

Ilustrační foto

„Těšíme se, že i letos nám budou dobrovolníci zasílat fotografie, které pořídí během úklidu, popřípadě nám pošlou fotografii kuriozních nálezů či černých skládek,“ uvedl starosta města Tomáš Chmela s tím, že zajímavé fotografie budou oceněny drobným dárkem.

 

Letošní ročník akce Ukliďme Slavičín pořádá město Slavičín ve spolupráci s Rodinným a mateřským centrem Slavičín, z. s.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA