Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Slavičín si připomíná 60 let nemocnice velkým koncertem

date_range 07.Srp, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto, zdroj: Dechový orchestr Zábřeh

Všem, kteří stáli během pandemie „v první linii“, poděkuje město Slavičín velkým dechovým koncertem, který se uskuteční už tuto sobotu 8. srpna v 16 hodin na letní scéně v Zámeckém parku.

 

Na akci vystoupí Dechový orchestr ZUŠ Zábřeh. Hrát bude mimo jiné pro významné hosty z řad slavičínských rodáků – lékařů – z nichž někteří se do města vracejí i po řadě let. „Slavíme totiž také šedesát let od doby, co máme ve Slavičíně nemocnici a porodnici. Pozvání tak přijali lékaři, kteří jí pomáhali v začátcích, ale například i paní, která se v tehdejší porodnici narodila jako první miminko vůbec,“ poukázal starosta Slavičína Tomáš Chmela.

 

 

Velký dechový koncert oslaví práci lékařů, zdravotníků, zaměstnanců Charity, hasičů, prodavaček, řidičů autobusů či dobrovolníků, kteří byli během koronakrize „v první linii“. Město už také vyzvalo občany, kteří mají v rodině zdravotníka či jiného rodáka (klidně odjinud), ať ho na koncert vezmou. Akci odmoderuje vedoucí programu Českého rozhlasu Brno  Jiří Kokmotos. Setkání je podpořeno dotací MPSV v soutěži Obec přátelská rodině a seniorům 2020.

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi