Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Slavičín uctil památku zabitého místostarosty

date_range 01.Čvn, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Foto: archiv města Slavičín

V sobotu 1. června se Slavičín připojil k pietní vzpomínce na zesnulého místostarostu jihomoravské obce Dražůvky pana Rudolfa Štose, který zahynul rukou vraha v pátek 24. května. V den pohřbu, tedy v sobotu 1. června proto je na radnici ve Slavičíně vyvěšen černý prapor.

 

„Tímto symbolickým gestem chceme vyjádřit sounáležitost nad tragickým osudem pana místostarosty, který skonal při plnění svých služebních úkolů. Zároveň také vyjadřujeme nejhlubší soustrast rodině a pozůstalým pana místostarosty,“ uvedl slavičínský starosta Tomáš Chmela.

 

Dle publikovaných informací byl zesnulý místostarosta obce Dražůvky přizván k řešení sousedského sporu, který vyvrcholil vraždou. Výzvu k vyvěšení černého praporu přineslo Sdružení místních samospráv ČR a Svaz měst a obcí ČR. Slavičín je členem těchto organizací.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA