Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Slavičínsko: Žáci uvidí co jim škola nabízí

date_range 13.Led, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
SLAVIČÍNSKO – Dne 22. ledna pořádá Gymnázium Jana Pivečky ve Slavičíně Den otevřených dveří. Cílem této akce je prezentace školy a aktuální nabídka možností studia pro žáky pátých až devátých tříd zejména ze Slavičínska, Valašskokloboucka, Luhačovicka a Brumovska. 

„Děti si u nás budou moci prohlídnout školu, seznámit se s učebními plány a vyučovanými předměty. Přiblížíme jim také podmínky pro přijetí ke studiu," upřesnil význam akce ředitel školy Mgr.Josef Maryáš a dodává: „Chceme aby návštěvníci pocítili atmosféru školy. Připravena bude také prezentace nových zaměření na našem gymnáziu. Jde zejména o živé jazyky či přírodovědné profilace."

 

Foto

foto archiv Gymnázia Jana Pivečky ve Slavičíně

 
Pro žáky pátých tříd škola nabízí osmileté studium. Na deváťáky zase čeká studium čtyřleté. „Přijímací zkoušky si u nás studenti při Dnu otevřených dveří mohou zkusit i nanečisto. V měsíci únoru pak budeme pořádat pro zájemce i přípravné kurzy," dodává ředitel školy Josef Maryáš.

Den otevřených dveří na Gymnáziu Jana Pivečky ve Slavičíně začíná ve čtvrtek 22. ledna v 8 hodin ráno. Trvat bude nepřetržitě po celý den až do 17.30 hodin. Podrobné informace o studiu a aktivitách školy lze stáhnout v přiloženém souboru zde ( doc 221 kb )

 
 
StF
 
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA