Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Slavičínský výzkumák na bývalé kolegy nezapomíná

date_range 25.Dub, 2019 featured_play_list Aktuality

V odštěpném závodu Vojenský technický ústav výzbroje a munice Slavičín je již stala nepsanou tradicí pravidelná setkání s bývalými zaměstnanci v důchodovém věku. Důvody jsou zřejmé, a to nepřerušit jejich pracovní i osobní vazby s někdejším pracovištěm a ukázat jim, že „výzkumák“, ve kterém strávili většinu svého profesního života má unikátní postavení i perspektivu v oblasti obranného výzkumu, vývoje a zkušebnictví.

 

Bezmála padesát bývalých zaměstnanců, ve věku 65 až 90 let, přivítal ve středu 17. dubna 2019 ve VTÚVM ředitel odštěpného závodu Ján Roman. Na úvod seznámil přítomné s aktuálními projekty a informoval je o záměrech do budoucna. Krásným epilogem této neformální prezentace bylo předání knihy „Historie a současnost VTÚVM v obrazech“ každému z přítomných důchodců.

 

Následným bodem programu byla prohlídka odborných pracovišť VTÚVM a seznámení se se stávajícími oblastmi působnosti. Tento počin vyvolal mezi důchodci nemálo až nostalgických vzpomínek a příběhů, se kterými se svěřili současným zaměstnancům přímo ve výrobních prostorách odštěpného závodu.

 

Foto: archiv VTÚVM

 

Pavel Lang

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA