Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Slavičínským studentům se v dubnu dařilo

date_range 25.Dub, 2017 featured_play_list Aktuality

 

Studentům Gymnázia Jana Pivečky a SOŠ Slavičín se v dubnu velmi dařilo:  

· V mezinárodní soutěži pro studenty středních a vysokých škol STOČ 2017, konané pod záštitou děkana Fakulty aplikované informatiky doc. Mgr. Milana Adámka, Ph.D., získal student oktávy Štěpán Rožník 1. místo. Soutěžil s prací "Programování v GameMakeru"

· V krajském kole soutěže "Office Aréna 2017" se naši žáci umístili: v kategorii A na 1. místě Diana Merčáková a postoupila do celostátního finále, na 2. místě Jakub Červeňan; v kategorii B na 1. místě Marie Kuželová a postoupila do celostátního finále.

· V okresním kole Středoškolské odborné činnosti gratulujeme našim vítězům a postupujícím: v oboru fyzika – 1. místo Hubert Plášek, v oboru chemie – 1. místo Josef Tomeček, v oboru biologie – 1. místo Michaela Machů, v oboru strojírenství – 1. místo Radek Šuráň, 2. místo Lumír Zezulka, v oboru učební pomůcky – 1. místo Luděk Bařinka a v oboru informatika – 1. místo Štěpán Rožník (naše škola byla v okrese nejlepší)

Hudební soubor Mgr. Markéty Maryášové úspěšně reprezentoval školu na Otrokovickém festivalu
Zpravodaj Gymnázia Jana Pivečky a SOŠ Slavičín ZDE

· Vendula Machalová z kvarty vyhrála okresní kolo Biologické olympiády kategorie C v konkurenci 38 přírodovědců. Děkujeme také Dominiku Barošovi z tercie za reprezentaci školy. Ondřej Novotný z primy obsadil na okresním kole Biologické olympiády krásné 5. místo v konkurenci 37 přírodovědců. Děkujeme také Kristýně Bělušové z primy za úspěšnou reprezentaci školy.

· Víkendový pobyt pro 7 žáků soš za vynikající práci v odborném výcviku darovala firma Groz Beckert z Valašských Klobouk na hotelu Lanterna.

· 22. – 28. 4. 13 vybraných žáků realizuje výměnný pobyt v partnerské škole v německém Diepholzu.

· V kvartě proběhl dvoudenní výlet za účelem „zlepšení vztahů ve třídě" v rámci minimálního preventivního programu na hotelu JELENOVSKÁ

· Hudební soubor Mgr. Markéty Maryášové úspěšně reprezentoval školu na Otrokovickém festivalu

 

Ředitel Gymnázia Jana Pivečky a SOŠ Slavičín Mgr. Josef Maryáš 

-pr článek- 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA