Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Slavičínští mládežníci uspěli v poháru

date_range 26.Čvn, 2013 featured_play_list Aktuality

 

Velkého úspěchu dosáhli mladí fotbalisté Základní školy Vlára ve Slavičíně, když v republikovém finále školského poháru Coca – Cola cupu na pražském Strahově dokázali v silné konkurenci vyválčit bronzové medaile. Reportáž z akce a video najdete zde.

O turnaji Coca-Cola Školský pohár

Coca-Cola Školský pohár je celorepublikový fotbalový turnaj určený pro žáky a žákyně druhého stupně základních škol a gymnázií s osmiletým vzdělávacím programem. Týmy se utkávají nejprve v kvalifikačním místním předkole, odkud mohou postupovat do prvního obvodního, druhého okresního až do třetího krajského kola. Osm nejlepších týmů z chlapecké části a osm nejlepších týmů z dívčí části se utká o konečné pořadí na finálovém turnaji. Všechny zápasy obou turnajů se hrají podle oficiálních Pravidel fotbalu FIFA, Soutěžního řádu a ostatních platných předpisů FAČR, pokud nejsou upraveny jinak s ohledem na zvláštnosti těchto školských sportovních soutěží.

Ročník 2012 – 2013
1.místo ZŠ Sever Hradec Králové
2.místo ZŠ Březové Hory
3.místo ZŠ Školní Slavičín-Vlára
4.místo ZŠ Školní Javorník
5.místo ZŠ a MŠ Komenského Bílovec
6.místo ZŠ a MŠ Máchovka Děčín
7.místo ZŠ Hálkova Humpolec
8.místo ZŠ, MŠ, ZUŠ K Rybníku Jesenice

-kos-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA