Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Slavičínští ovládli soutěž v informatice

date_range 27.Pro, 2017 featured_play_list Aktuality

 

Krajské kolo soutěže Kvízu PLUS – Kraj pro bezpečný internet proběhlo ve středu 13.12.2017 ve Zlíně. Studenti GJP a SOŠ Slavičín obsadili první tři místa a vítězka postupuje do celostátního kola. Zvítězila Kuželová Marie s postupem do celostátního kola, druhá skončila Houžvová Patricie a na třetím místě se umístila Pinďáková Karin. „Informační technologie mají na škole jednoznačnou prioritu. Žáci se učí navrhovat, sestavovat počítače a udržovat je v provozu, vybírat, instalovat, konfigurovat a spravovat operační systémy. Zabezpečovat data před jejich zneužitím, chránit je před zničením, podporovat uživatele při práci s výpočetní technikou, sestavovat a konfigurovat počítačové sítě a administrovat je. Spravovat databáze, vytvářet počítačové programy a webové stránky. Absolventi oboru Informační technologie se uplatní jako programátoři, správci aplikací, správci operačních systémů, správci počítačových sítí," uvedl ředitel školy Josef Maryáš.

Ilustrační foto František Blaha

Studenti a zaměstnanci školy Gymnázia Jana Pivečky a SOŠ přejí Všem radostné svátky prožité v kruhu svých nejbližších, s možností odpočinku a načerpáním především psychických a fyzických sil do roku 2018.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA