Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Slavičínští studenti na krajských olympiádách

date_range 29.Bře, 2017 featured_play_list Aktuality

 

Dalším úspěšným týdnem se prezentovali studenti slavičínského gymnázia v krajských olympiádách.

Blahopřání patří za 1. místo v krajském kole zeměpisné olympiády Michalu Kailerovi z primy. 2. místo v krajském kole dějepisné olympiády patří Vendule Machalové z kvarty. O jejích znalostech o Habsburcích 18. století svědčí fakt, že získala 94 bodů z možných 100.

„Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy. Snažíme se nabídnout našim studentům co nejlepší podmínky ke studiu, proto také v posledních měsících jsme předložili několik strategických projektů. Velmi důležitý projekt k posílení a rozvoji především pedagogických kompetencí učitelů v celkových nákladech 1,163 mil Kč," uvedl ředitel Gymnázia Jana Pivečky a Střední odborné školy Slavičín Mgr. Josef Maryáš. Jedná se o projekt postupné zavádění angličtiny do seminářů ekonomie, matematiky, biologie, chemie, vzdělávání učitelů v oblasti ICT, čtenářské gramotnosti, prevence patologických jevů.

 Michal Kailer první na zeměpisné olypiádě, Vendula Machalová druhá na dějepisné olympiádě

„Podali jsme projekt zřizovateli školy v oblasti minimálního preventivního programu za 100 000 Kč. Škola také předložila projekt do OP přeshraniční spolupráce s SOŠ Dubnica nad Váhom v celkových nákladech 120 000 euro. Projekt má za cíl rozvíjet spolupráci s regionálními strojírenskými firmami, nákup automatizační, robotizační techniky a jejich SW. Nyní je zpracováván projekt Erasmus, který bude rozšiřovat zahraniční spolupráci se školami v Německu, Francii a umožní další vzájemné stáže učitelů i žáků," vyjmenoval Maryáš.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA