Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Slavičínští studenti začnou v novém areálu

date_range 26.Srp, 2018 featured_play_list Aktuality

 

Projekt IROP půdní vestavby v celkové výši téměř 20 milionů Kč je nyní stavebně ukončen. Ve Slavičíně zahajují nový školní rok, který je pro střední školu naprosto přelomový. Po několikaleté přípravě a realizaci od 1. září získali jedny z nejmodernějších prostor ve všech budovách školy ve Zlínském kraji. Dostavili  4. a 5. patro půdní vestavby na gymnáziu. Této stavbě předcházela rekonstrukce v roce 2017 stávajících podlaží za více jak 12 milionů Kč při opravách vodovodních, odpadních, elektrických, topných rozvodů. Rok před tím byla ukončena celková rekonstrukce budov SOŠ za více jak 50 mil Kč.

 Projekt IROP půdní vestavby v celkové výši téměř 20 milionů Kč

„Našim studentům nyní i v budoucnosti můžeme poskytovat vzdělání v nejlepších materiálně technických podmínkách. Všeobecné a odborné vzdělávání musí spolupracovat a nikoliv si konkurovat, propojenost vzdělávání je zásadní pro další rozvoj nejenom naší střední školy. Reagujeme na technologický vývoj, a proto jsme za poslední roky nejvíce investovali do pomůcek automatizace a robotizace, přírodních věd, strojírenských technologií. Postupně zavádíme metodu CLIL – částečná výuka předmětu v angličtině,"  uvedl ředitel Gymnázia Jana Pivečky a SOŠ Slavičín Mgr. Josef Maryáš.

Záměrem projektu bylo využití volného půdního prostoru valbové střechy Gymnázia Jana Pivečky a SOŠ ve Slavičíně, za účelem rozvoje a zkvalitnění klíčových kompetencí žáků. Cílem školy bylo vytvořit chybějící kapacity pro technické obory s akcentem na cizí jazyky, informační technologie, strojírenské a přírodovědné předměty. Na realizaci projektu byla poskytnuta finanční podpora z Evropské unie.

Registrační číslo projektu: CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_049/0002607
Název projektu: GJAP a SOŠ Slavičín – Půdní vestavba na budově školy

-tz- 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA