Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Slopné bude hostit druhý díl seriálu WBS

date_range 23.Kvě, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
Již tento víkend 28. – 29.5. se uskuteční v pořadí 2. díl seriálu WBS ve sjezdu horských kol a to v nové lokalitě, v lyžařském areálu v obci Slopné. Partička bikerů ze slavičínského BTS Racing týmu a DH Klobucko připravila pro tento závod dvě tratě. Ty by se podle propozic závodu měly jet každá dvakrát.

„Jedna vede čistě lesem, druhá přímo po sjezdovce, na které však nebude nouze o pořádné muldy, či nějaký strom. Úseky jsou spíše bikerallyové. Nechybí však ani atraktivní drop vytvořený z přistaveného ofroad speciálu," upřesnil jeden z pořádajících bikerů Kamil Štěpančík.

 

foto archiv pořadatelů     více fotek z nedělního tréninku

 
Po skončení všech čtyřech soutěžních jízd, tedy RZ, se navíc pojede bonusový závod ve 4downu na sjezdovkové trati. „Neoficiální sobotní trénink už na připravených tratích bude probíhat od 10 do 16 hodin. Start závodu je pak v neděli úderem jedenácté dopoledne," dodal Štěpančík.

První závod seriálu se jel koncem dubna v Želechovicích. Po Slopném pak čekají letos na bikery ještě tratě v Lípě, Luhačovicích, Podkopné Lhotě, Trnavě a Otrokovicích. Kompletní informace včetně již probíhající on-line registrace jako vždy na oficiálních stránkách bikegeneration.cz

 
 
-tz-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA