Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Smolina přes den až do pátku neprůjezdná

date_range 26.Říj, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
Od středy 27. do pátku 29. října bude ve Smolině u Valašských Klobouk úplně uzavřen průjezd pro osobní, autobusovou i nákladní dopravu. Důvodem k tomuto dočasnému omezení bude pokládání nového povrchu hlavní komunikace. Auta neprojedou vždy po dobu stavebních prací od 7 do 17 hodin, později bude silnice otevřena. Objízdná trasa bude vytyčena přes Mirošov, Vlachovu Lhotu, Vysoké Pole, Drnovice a Tichov.

„Během úterý bude provedeno odfrézování svrchních vrstev silnice, a to za částečného omezení provozu. Od středy do pátku se ovšem bude pracovat v celé šíři komunikace, takže průjezd nebude možný a doprava bude muset být na nezbytně nutnou dobu odkloněna na objízdnou trasu," vysvětlil opatření referent investičního odboru Karel Bednář. „Prosíme obyvatele, aby na silnici nenechávali odstavená auta ani například neskladovali v její blízkosti materiál, který by mohl provedení pokládky zabránit," upozornil.

 

Frézování silnice ve Smolině    foto MěÚ Valašské Klobouky

 
Rekonstrukce silnice ve Smolině je sdruženou investicí Města Valašské Klobouky a Ředitelství silnic Zlínského kraje. Do obnovy komunikací bude celkově investováno přibližně 3,6 milionu korun. Zahrnuto je také vybudování několika úseků chodníků a navazující zřízení dvou nových míst pro zastavování autobusů, jednoho u dětského domova a druhého v horní části Smoliny při výjezdu na Tichov. „Zastávky budou moci být uvedeny do provozu až po kolaudaci stavby. Kolaudační rozhodnutí je totiž součástí žádosti u provozovatele autobusové dopravy, aby si vyřídil licence na tyto zastávky a obě nová místa zahrnul do svých jízdních řádů," vysvětlil Karel Bednář.
 
Lenka Zvonková
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA