Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Smolinské sportoviště přivítalo první návštěvníky

date_range 23.Zář, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Hřiště ve Smolině

Ve Smolině začalo obyvatelům, spolkům i sportovně založené veřejnosti sloužit nové víceúčelové hřiště s umělým trávníkem. Díky dotaci z Ministerstva pro místní rozvoj se městu Valašské Klobouky podařilo ve fotbalovém areálu zbudovat hřiště se zázemím pro malou kopanou, tenis, volejbal, basketbal a další pohybové aktivity. Investice vyšla na 2,4 milionu korun, z čehož více než 1,3 milionu představovala dotace.

 

„Chtěla bych místním i přespolním návštěvníkům nového víceúčelového hřiště ve Smolině popřát radost z pohybu v příjemném a kvalitně vybaveném prostředí. Jistě bude vyhledávaným centrem pro volnočasové aktivity a setkávání dětí i dospělých,“ uvedla starostka Eliška Olšáková.

 

Nové hřiště se rozkládá na ploše téměř 650 metrů čtverečních, které lemuje pětimetrové oplocení s mantinely a záchytnými sítěmi. Uživatelský komfort zajišťují stožáry s úspornými LED svítidly, lavičky, stojany na kola nebo odpadkové koše.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA