Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Sněhová nadílka opět komplikovala dopravu

date_range 28.Led, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Úterní (27.1.) husté sněžení přineslo znovu řadu komplikací řidičům v celém Zlínském kraji. Podle slov mluvčího hasičů Libora Netopila vyjížděly od ranních hodin jednotky profesionálních hasičů na místa hlášených dopravních nehod především osobních vozidel. „Stav komunikací nekomplikoval ale jízdu pouze řidičům, ale i samotným hasičům, kteří byli na jednotlivá místa zásahů vysláni," uvedl mluvčí.

Tři auta bourala v Bystřici pod Hostýnem, další kolize byla na dálnici D1 u Hulína a u Napajedel.

 foto HZS Zlínského kraje    další foto (4)

Na místě další dopravní nehody zasahovali po deváté hodině i profesionální hasiči ze Vsetína. U obce Lužná došlo k převrácení osobního vozidla na střechu. „Mimo oděrek řidiče, kterého ošetřili na místě hasiči, si nehoda nevyžádala žádné další komplikace při zásahu. Po předání místa události policistům ukončila jednotka v 09:54 hodin zásah," upřesnil Netopil.

 foto HZS Zlínského kraje    další foto (4)

V příkopu skončilo odpoledne také osobní vozidlo mezi Hvozdnou a Slušovicemi na Zlínsku. K poslednímu zásahu vyjeli před půl jedenáctou večer hasiči ze stanice Valašské Klobouky. „Na ulici Chaloupky v Bylnici sjela řidička na krajnici komunikace a hrozilo, že dojde k převrácení jejího vozidla do příkopu. I přes silně zledovatělý povrch vozovky se hasičům podařilo stáhnout vozidlo zpět na komunikaci," dodal závěrem Libor Netopil.  

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA