Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Sněžná děla se rozjela i na Razule

date_range 30.Lis, 2018 featured_play_list Aktuality

 

Zatím se zasněžuje nepravidelně podle aktuální teploty. Termín předpokládaného zahájení sezóny není stanoven. „Záleží na klimatických podmínkách a je důležité přípravu neuspěchat, aby povrch sjezdovek vydržel ve výborné kvalitě po celou zimu co nejdéle, což se nám v minulých letech již osvědčilo. Přípravy směřujeme k tomu, abychom mohli začít lyžovat nejpozději na vánoční svátky, kdy k nám přijíždějí hosté na vánoční pobyty, samozřejmě pokud to dovolí počasí," informovala mluvčí Resortu Valachy Martina Žáčková. 

Před letošní sezónou ve Velkých Karlovicích opět vylepšili zázemí sjezdovky Horal u hotelu Horal, která je velmi vyhledávaná u rodin s dětmi a využívaná pro výuku lyžování. Rozšířili pojízdný koberec, který bude trojnásobný o délce 51 metrů, což zlepší komfort pro nejmenší lyžaře. Nově také od letoška budou nabízet výuku lyžování prostřednictvím vlastní lyžařské školy Razulák.

 Zasněžování na Razule

„Opět chystáme i oblíbenou akci Lyžuj a plav, díky které dostávají lyžaři k vybraným typům skipasů hodinový vstup do termálních bazénů relaxačního centra Wellness Horal, a také zimní pobyty v našich hotelech se skipasem v ceně. V některých termínech v únoru už máme hotel Horal vyprodaný. Ve Spa hotelu Lanterna chystáme v lednu speciální tréninkový pobyt s výukou běžeckého lyžování – věříme, že přírodního sněhu bude letos pro běžkování dost," dodala Martina Žáčková.

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA