Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Sníh komplikoval dopravu. Hlavní tahy jsou sjízdné

date_range 28.Led, 2019 featured_play_list Aktuality

V kraji se staly už desítky dopravních nehod. Řidiči musí na cestách počítat s řadou komplikací. Zpoždění mají i všechny druhy hromadných dopravních prostředků. Některé sypače silničářů uvízly v kolonách. Mezi Slavičínem a Rokytnicí uvízl autobus, stejná situace je i na Petrůvce.

 

Mezi Lidečkem a Lužnou došlo ke střetu dvou osobních vozidel. Komplikacím se nevyhly ani větší města. Dopravu ve Vsetíně blokuje několik uvízlých kamionů (viz. úvodní foto) ve výjezdu z města a také jeden na kruhovém objezdu u Policie ČR.

 

AKTUALIZACE

 

Situace se po obědě zlepšila. Hlavní tahy jsou už bez větších potíží sjízdné a prosolené. Na silnicích nižších tříd zůstává uježděná vrstva sněhu. Před polednem došlo k dopravní nehodě mezi traktorem a osobním vozem v Návojné. V 12:12 by hasičům ohlášen zapadlý kamion na silnici mezi Pozlovicemi a Dolní Lhotou. „Hasiči zapadlý kamion vyhrabali ze sněhu s pomocí lopat. Při jízdě na stanici pomohli s vyproštěním dalšího nákladního automobilu,“ popsal mluvčí hasičů Roman Žemlička.

 

Foto z cest, dopoledne 28. 1. 2019

 

-red

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA