Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Sníh potrápil během neděle řidiče v celém našem kraji

date_range 23.Led, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Střet dvou osobních vozidel v Lužné. Foto HZS

Sníh potrápil během nedělního dopoledne řidiče ve Zlínském kraji. K první nehodě vyjeli profesionální hasiči ze Vsetína, kteří byli vysláni k nehodě dvou osobních vozidel u obce Lužná.

 

„Hasiči k nehodě přijeli jako první. Proto ihned poskytli raněným osobám první předlékařskou péči. Ve vozidla Škoda Octavia cestovali dva dospělí a dítě, které bylo s lehčím zraněním převezeno do nemocnice. Ve druhém automobilu jeli čtyři dospělí. Tři z nich skončili v péči posádky zdravotnické záchranné služby,“ popsala mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

 

Střet dvou osobních vozidel v Lužné. Foto HZS

 

Dále hasiči u vozidel provedli protipožární opatření a v místě nehody usměrňovali dopravu. Jakmile to situace dovolila odtáhli vozidla mimo silnici. Na závěr uklidili vozovku.

 

Další nehody po celém Zlínském kraji

 

Další nehoda se stala v Bystřičce na Vsetínsku. Výsledkem nehody nebyly jen rozbité plechy, ale i dvě zranění. Proto si velitel zásahu na místo povolal sanitní vůz a do jeho příjezdu poskytli zraněným první předlékařskou pomoc. Nehoda u obce Zdounky na Kroměřížsku si vyžádala celkem pět zraněných osob. Všichni skončili v péči zdravotnické záchranné služby.

 

 

Na silnici mezi Slížany a Troubky na Kroměřížsku krátce před polednem na zasněžené silnici zapadla sanitka do závěje. Hasiči ji lanem vytáhli zpět na pevný povrch a sanitní vůz mohl bez újmy pokračovat dál.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA