Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Snipers Slavičín sestřelili Uherský Brod

date_range 25.Bře, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
Podobným stylem jako Vitalij Kličko, knockoutovali slavičínští florbalisté v dalším turnaji Zlínské ligy, třetí tým tabulky z Uherského Brodu. Do sítě Broďanů nasázeli 16 (!) branek, když závěr utkání proměnili ve svoji exhibici. Mužstvo ze Slovácka nestačilo na Valachy ve všech ukazatelích a slavičínští jen potvrdili svoji stoupající formu.

Druhé utkání proti Zásobování florbal team z Bystřice pod Hostýnem bylo také jednoznačné, soupeř se po sestupu z vyšší soutěže výsledkově trápí i ve Zlínské lize. Snipers si opět s chutí zastříleli, kýžené desítky se ale diváci v morkovické hale nedočkali.

Svůj další turnaj odehrají florbalisté Slavičína v sobotu 9.dubna 2011 v domácím prostředí a hned první utkání od 8,00 s lídrem tabulky z Hluku bude klíčové pro případný postup Valachů do florbalové divize. Ve druhém zápase čeká na Snipers celek z Dolního Němčí. Aktuální tabulku Zlínské ligy najdete zde.

SK Snipers Slavičín vs 1. AC Uherský Brod 16:6

Zásobování Florbal Team Bystřice p/H vs SK Snipers Slavičín 2:9

Program turnaje ve Slavičíně – sobota 9.4. 2011

8:00 – Slovácký FBK Spartak Hluk – SK Snipers Slavičín
9:15 – Devils FbC Dolní Němčí – FbC Slow Shoes Holešov B
10:30 – 1. AC Uherský Brod – Slovácký FBK Spartak Hluk
11:45 – SK Snipers Slavičín – Devils FbC Dolní Němčí
13:00 – FbC Slow Shoes Holešov B – 1. AC Uherský Brod

 
-kos-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA