Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Sobota bude patřit dětem

date_range 03.Čvn, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Spousta zábavy, her, soutěží a atrakcí čeká na děti první červnovou sobotu v místním sportovním areálu. K vidění bude pravé indiánské teepee nebo divadlo v podání zvířátek. Exkluzivně dorazí vojenská policie, která přiveze nejen speciálně upravená vozidla a výstroj, ale představí se také ve dvou „ živých dynamických ukázkách".

To je jen zlomek toho, co bude pro děti připraveno. Z nedaleké Francovy Lhoty, přijedou koně, které budou po celou dobu trvání zábavného odpoledne vozit děti. Nachystaná je také řada odměn, které mohou malé i větší děti vyhrát. Opékat se budou špekáčky. Připraveno je malování na obličej a pro pány kluky bude přistaven na prohlédnutí nakladač. Svou činnost představí také hasiči a kynologové.

Ilustrační foto OÚ Horní Lideč

Velkým lákadlem pro malé i velké chlapy může být příjezd vojenské policie. Vojáci dorazí z Velitelství vojenské policie v Olomouci, a předvedou, v čem spočívá jejich práce. Naskýtá se tak možnost vyzkoušet si například uniformu vojáka, sednout si do vozidel vojenské policie, anebo shlédnout výcvik vojáků s ukázkami vniknutí do domu.

Pro všechny budou určitě příjemných zpestřením ochutnávky pekárenských výrobků. Pánové budou moci vyzkoušet několik druhů piva, děti „retro" limonádu.

Dětský den se uskuteční v sobotu 6. června 2015 ve sportovním areálu v Horní Lidči. Začátek je naplánovaný na třináctou hodinu. Večer pak bude patřit rockerům. Od osmnácti hodin na program naváže „Festival lidčanských kapel".

Odpoledne pro děti pořádá Obec Horní Lideč a S-market Horní Lideč. Je dárkem pro všechny děti, které slaví o šest dnů dříve (tj. 1. června 2015) svůj velký den „Mezinárodní den dětí". Je to den, ve kterém se připomíná, že děti znamenají budoucnost, a je tedy důležité pečovat o jejich blaho. Po celém světě se slaví 1. června. Výjimkou jsou Turci, kteří ho slaví 23. dubna.

Plakát akce ZDE

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA