Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Sobota bude patřit svátku dětí i kácení máje

date_range 28.Kvě, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
AKTUALIZACE: Den dětí se kvůli počasí o týden posune

Z důvodu nepříznivého a chladného počasí se organizátoři Dne dětí a kácení máje rozhodli, že program v nezměněné podobě odloží na další sobotu, a to 6. června. Zábavné odpoledne věnované dětem se mělo uskutečnit na fotbalovém stadionu ve Valašských Kloboukách v sobotu 30. května, současná změna počasí však nepřeje zdaru akce a návštěvnické spokojenosti. Den dětí se proto bude slavit v náhradním termínu a doufejme, že také lepším počasí.

Pořadatelé

 
Fotbalový stadion ve Valašských Kloboukách ožije v sobotu 6. června radostným dětským dováděním, slavit se totiž bude jejich svátek. Pro děti a celé jejich rodiny bude připravena řada zábavných aktivit a nebude chybět diskotéka spojená s kácením máje. Vystoupí děti z tanečních a folklórních kroužků Domu dětí a mládeže a svou exhibici předvedou i nejmenší fotbalisté. Odpoledne dokonce přiletí letadlo se sladkým překvapením. Program Dětského dne začne ve 14 hodin a populární kácení máje přijde na řadu v podvečerních hodinách.  
 

Foto

ilustrační foto St.Fuks

 
Odpoledne bude věnováno zejména dětem, připraveny pro ně budou sportovní a zábavné atrakce, jízda na dětských čtyřkolkách a další překvapení. Publiku se představí minimažoretky, cvičenky dětského aerobiku, děti z folklórního souboru Klobučánek a malí fotbalisté sehrají přátelský zápas proti týmu ze Štítné nad Vláří. Svou techniku budou prezentovat Valašskokloboucké služby a dobrovolní hasiči přidají ukázku zásahu. Děti si budou moci prohlédnout také závodní vozidlo automobilového závodníka Jarka Orsáka. V podvečer se uskuteční tradiční kácení máje a program bude pokračovat diskotékou pro děti i dospělé. Návštěvníci se mohou těšit na výborné grilované speciality a velký výběr nápojů.

Den dětí pořádá se záštitou starosty města Klub lyžařů Valašské Klobouky, spolu s dalšími organizacemi a podnikatelskými subjekty.

Srdečně zvou pořadatelé.

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA