Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Sobotní velikonoční jarmárek poučí i pobaví

date_range 22.Bře, 2013 featured_play_list Aktuality

 

V sobotu 23. března můžete navštívit v kulturním domě Klobučan velikonoční jarmárek s programem, odpoledne zazpívají s cimbálovkami děti ze širokého okolí.

Od 9 do 14 hod si můžete prohlédnout zručné lidové výrobce při tradičním nebo moderním zdobení kraslic, pletení tatarů, řezbářství, paličkování, zdobení perníčků, výrobě látkových hraček, šperků, drátkování, výšivce na papír, filcování nebo při výrobě skleněných ozdob. V tvořivých dílnách si některé činnosti také můžete vyzkoušet. Doporučujeme, abyste si donesli vyfouklá vajička. Již tradičně se akce zúčastní kroužky DDM, DD Smolina, RC Kaštánek a nově představí svou činnost i Domov pro seniory Naděje v Nedašově.

Jarmárek a tvoření doplní tématické vystoupení cimbálových muzik Klobučan a Klobučánek, dětských souborů Klobučánek a jeho hostů – souboru Divíšek z Horní Lhoty a souboru Čajka z Hornej Súče.

 Velikonoční jarmark 2012

Odpolední program bude ve znamení dětských zpěváčků. Za doprovodu CM Klobučan a Lidčan zazpívají děti ze širokého okolí. Připomeneme si společné CD, které v roce 2011 zástupci zpěváčků z Valašskoklobucka natočili a budeme se těšit na jeho pokračování.

Po celý den je zajištěno tradiční občerstvení.

Velikonoční jarmárek – plakát

Hana Tarabusová

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA