Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Sousedské spory muž řešil střelbou z plynové pistole

date_range 22.Čvc, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto

Několik policejních hlídek vyjíždělo v úterý ráno na sídliště ve Vsetíně, kde měl muž na balkoně jednoho panelového domu vystřelit ze zbraně.

 

Střelbu oznámila na linku 158 šestasedmdesátiletá žena včera o půl deváté ráno. Uvedla, že ze zbraně vystřelil muž, který bydlí v bytě pod ní.  Střílel na balkoně a mířil směrem na parkoviště, ne přímo na ni.

 

„Policisté po příjezdu na místo šestašedesátiletého muže v bytě zadrželi a odvezli do policejní cely. V dechu měl přes jedno promile. Dnes dopoledne mu vsetínští policisté sdělili podezření z trestného činu výtržnictví, za který trestní zákon ukládá až dvouletý trest odnětí svobody,“ uvedla mluvčí policistů Lenka Javorková.

Ilustrační foto

Jako důvod střelby muž uvedl dlouhodobé rozepře se sousedkou. Ohledně zbraně policisté zjistili, že se jedná o plynovou pistoli, kterou muži i s poplašnými náboji odebrali pro důkazní účely a dále bude soud rozhodovat v rámci trestního řízení o propadnutí věcí.

 

„Incident se obešel bez zranění. Vsetínští policisté dnes muže vyslechli, sdělili mu podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví a poté ho propustili na svobodu,“ dodala Lenka Javorková. Muži hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA