Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Soutěž ke Dni Země zná své vítěze

date_range 27.Dub, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
Výsledky literárně-výtvarné soutěže konané v rámci oslav Dne Země, kterou pro žáky z valašskokloboucké základní školy vyhlásilo Město Valašské Klobouky, jsou už známy. K posouzení literárních dílek a výtvarných prací na téma „Naše modrá planeta je stále krásná …" byly ustaveny dvě pětičlenné hodnotitelské komise, které svým nezávislým bodováním rozhodly o vítězích. A protože byly jednotlivé příspěvky vybrány k reprezentaci toho nejlepšího z tříd, získali ocenění žáci odměnu pro celý svůj kolektiv. Vítězové převzali ceny v pondělí 26. dubna z rukou zástupců města. 
 

Místostarosta Ladislav Tarabus předává poukázku za 1. místo (foto ZŠ)     více fotek

 
„Do soutěže se sešlo dvaatřicet výtvarných prací a dvacet literárních děl, přičemž za každou třídu mohly soutěžit nanejvýš tři výkresy nebo dvě slohové práce, a to podle kategorie, do které kolektivy spadaly. Mezi slohovými útvary bylo možné najít básničky, úvahy či zamyšlení, vyprávění i pohádky. Autoři se zamýšleli nad potřebou ochrany přírody i nad krásami, které okolo sebe máme. Ve výtvarném pojetí pak dominovalo zachycení planety Země či zobrazení protikladů uklizené a znečištěné krajiny," pověděl o zaměření soutěžních příspěvků místostarosta Ladislav Tarabus. Odměněným patří velká gratulace a všem zúčastněným poděkování za zapojení do této tvůrčí soutěže.

Výsledky výtvarné soutěže pro žáky 1. stupně:
pořadí třída autor práce
1. místo 1. A celý třídní kolektiv
2. místo 4. A Michaela Martinková
3. místo 5. A Eva Slánská

Výsledky literární soutěže pro žáky 2. stupně:
pořadí třída autor práce
1. místo 8. B Dominik Hrbáček
2. místo 8. B Anna Malotová
3. místo 8. C Kristýna Cahlová

Vítězní autoři získali pro své třídy hodnotnou finanční poukázku, kterou budou moci uplatnit k zajištění školního výletu, exkurze či jiné osvětové akce na podporu environmentálního vzdělávání.

 
Lenka Zvonková
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA