Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Soutěž Město v květech se uzavře 10. září

date_range 31.Srp, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
Obyvatelé Valašských Klobouk a místních částí se mohou letos opět zapojit do soutěže Město v květech, která byla vyhlášena na začátku prázdnin. Soutěžit může skutečně každý, kdo se snaží upravenou květinovou výzdobou předzahrádky, balkonu nebo oken rodinného domu či bytu přispět k příznivému vzhledu města a jeho příjemné atmosféře. Od letošního ročníku je zavedena novinka, která zájemcům umožňuje zaslat vlastní fotografie svých rozkvetlých zahrádek nebo balkonů. Uzávěrka pro přijímání soutěžních snímků je v pátek 10. září.

„Soutěžící nám mohou poslat až deset fotografií, které na své zahrádce pořídili v období letních prázdnin. Necháváme na jejich volbě, jestli se rozhodnou pro fotografie v papírové nebo elektronické podobě. Hodnotit se opět budou dvě kategorie, a to „Předzahrádky rodinných domů" a „Květinová výsadba balkonů a oken rodinných nebo panelových domů," uvedl k soutěži vedoucí stavebního odboru Alois Oliva. Na vítěze čekají hodnotné poukázky na nákup zahradnických potřeb.

 

Jedna z loni oceněných zahrad patřila paní Aleně Janáčové

 
Fotografie v papírové podobě je možno doručit na adresu: Městský úřad Valašské Klobouky, odbor stavební, Masarykovo náměstí 189, 766 17 Valašské Klobouky. Elektronicky je snímky možné poslat na e-mail oliva@mu-vk.cz . Soutěžící by neměli zapomenout uvést své jméno, adresu, telefon a zvolenou kategorii soutěže. Zaslané fotografie bude hodnotit speciální komise a výsledky budou sděleny v nejbližší době.
 
Lenka Zvonková
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA