Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Spolky hodnotily spolupráci s radnicí

date_range 23.Říj, 2014 featured_play_list Aktuality

 

Radnice svolala, v rámci svého plánu zlepšování služeb, zástupce místních spolků k pracovní schůzce. Cílem setkání, které se konalo v úterý 9. září, bylo identifikovat problémy v součinnosti města a spolků a zároveň najít správnou cestu k jejich řešení. Každý názor a poznatek se stal pro organizátory cennou zpětnou vazbou, která může posunout vzájemnou spolupráci kupředu.

Společné setkání zástupců dvaceti spolků a odborné koordinátorky Andrey Jančekové se konalo v sále Valašskoklobouckého podnikatelského centra.

„Chci poděkovat za velkou účast, která nebývá na veřejných projednáních zvykem. Svědčí o zájmu organizací o spolupráci s městem, a té si opravdu velmi vážím," vyjádřil díky místostarosta Martin Janík. Všichni účastníci se odpovědně a aktivně pustili do SWOT analýzy, kde ze svého pohledu identifikovali silné i slabé stránky, příležitosti i hrozby.

Z výsledků SWOT analýzy vzešly tyto návrhy    soubor ke stažení

Po skončení setkání byla stejná akce připravena i pro veřejnost, ale přišlo pouze 6 občanů. I tak jim patří poděkování za jejich účast.

Sandra Novotná Kollerová

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA