Cesta ke třem bodům byla pro Klobučanky hodně složitá

date_range 14.Říj, 2019 featured_play_list Sport
arrow_drop_up Ženy Valašské Klobouky, Ilustrační foto: FC Ajax Bezměrov

V nejzajímavějším duelu 6. podzimního kola v Moravskoslezské fotbalové divizi žen se Valašské Klobouky radují ze šťastné výhry v Březnici. Nedařilo se Bezměrovu proti Vlkoši ani Uherskému Brodu v Držovicích.

BŘEZNICE – VALAŠSKÉ KLOBOUKY 2:3 (1:2)

,,Výsledek je pro nás obrovským zklamáním. Valašské Klobouky jsme totiž přehrávali. S oslabeným soupeřem jsme měli minimálně remízovat. Zápas jsme však mohli i vyhrát. O jeho osudu rozhodly naše individuální chyby. Nedařilo se ani gólmance Plamperové. Klíčové rovněž bylo, že jsme při závěrečném tlaku nedokázali vstřelit branku,“ mrzela porážka kouče Březnice Josefa Juráně.

,,Duel jsme odehráli v kombinované sestavě. V bráně nastoupila Jana Juřenčáková. Pomoct nám musely i zkušené hráčky Adriana Škrabolová a Adéla Kořénková. Cesta ke třem sobotním bodům tak byla hodně složitá,“ přiznal valašskokloboucký lodivod Jaroslav Maňas.

Jeho týmu se povedl první poločas. ,,V něm se nám dařila křídelní hra. A také fungovala spolupráce Škrabolové s Machů. Důležité také bylo, že jsme si v jednapadesáté minutě vypracovali vedení na 3:1. Ve zbytku střetnutí už jsme se soustředili na ubránění výsledku. V posledních patnácti minutách zápasu byla ovšem Březnice výrazně lepší. Naštěstí se nám dařilo kouskovat hru,“ oddechl si po okresním derby Maňas.

Branky: Vavrušková, Adamíková – Machů 2, Škrabolová.

Březnice: Plamperová – Vavrušová, Nikol Gregorová, Monika Zábojníková, Huťková, Adamíková, Michalíková, Chudárková, Lidincová, Vaculíková, Kubíčková. Střídaly: Petra Gregorová, Šišková, Bukovjanová.

Valašské Klobouky: Juřenčáková – Tománková, Krahulová, Hamalčíková, Lišková, Škrabolová, Majerechová, Machů, Raková, Kořénková, Frajtová. Střídaly: Lukaštíková, Zichová.