Děvčata z Brumova poměřily síly s FC Vsetín

date_range 22.Úno, 2018 featured_play_list Sport

Děvčata proti lídrovi divize žen sk. B hráčkám FC Vsetín odehrála vyrovnanou partii. Brumovjanky, přestože nastoupily pouze v deseti, podaly velmi slušný a bojovný výkon. Hosté se ve 13´ ujali vedení po střele Sabiny Krahulové. Domácí hráčky po důrazu v pokutovém území, stihly vývoj utkání do poločasu otočit na 2:1. V úvodu druhé půle srovnala na 2:2 po úniku Vendula Machů, ale domácí si v poslední čtvrthodině přesnou střelou k tyči na 3:2 vzali vítězství zpět.

Děvčata z Brumova poměřily síly s FC Vsetín               foto: Pavel Floreš                fotogalerie

FC Vsetín-FC ELSEREMO Brumov 3:2 (2:1)
Neděle 18. 2. 2018

Sestava: Sára Bednářová-Blanka Frajtová, Marie Lysáková, Míša Matoušů, Adéla Kozubíková-Bára Jelínková, Anička Kolaříková, Adriana Škrabolová-Sabina Krahulová, Vendula Machů

Příštím soupeřem Brumovjanek bude v sobotu 24. 2. 2018 ve 12:00 hodin druholigový slovenský tým MŠK Považská Bystrica.