date_range 09.Dub, 2024 featured_play_list Sport
arrow_drop_up Ilustrační foto

SK Lidečko – TJ Kelč 2:0 (1:0)

Branky: 17. Jan Janáč, 90. Radim Loucký

Do prvního jarního utkání vstoupily oba týmy velmi dobře a prvních 10. minut se hra přelévala ze strany na stranu. Pak jsme ale pokryli nejlepšího hráče soupeře, Malíře, trochu jsme ještě vysunuli presink a hosty prakticky do ničeho nepouštěli. Předvedli jsme krásné, přímočaré, fotbalové akce, ale opět jsme selhávali v koncovce. V 17. minutě Honza Janáč kopal standartku a hostujícímu gólmanovi propadl míč mezi nohama, 1:0. Hráči Kelče zahrozili v prvním poločase 2x ze standartek, které ale Lukáš skvěle chytil. Do konce první půle jsme zahodili minimálně šest čistých gólovek.

Ve druhé půli hosté vysunuli hru, ale my jsme je prakticky do ničeho nepouštěli, kromě jedné standartky. My jsme trošku polevili. Opět jsme zahodili několik jasných šancí, ale nemohli jsme vstřelit rozhodující gól. Až v poslední minutě rozehrál rychle standartku Filip Kulíšek na Radima Louckého, ten míč zpracoval, potáhl a z úhlu nádherně propálil hostujícího brankáře, 2:0.

Naši hráči zaslouží velkou pochvalu. Diváci si přišli na své. Předvedli jsme krásné, rychlé, přimočaré, fotbalové akce, zahodili spoustu šancí, ukázali jsme výborný týmový výkon. V tréninku zapracujeme na koncovce a připravíme se na další zápas, který odehrajeme v Přílukách.