Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Dorostenci Snipers Slavičín získali zlato. Junioři jsou stříbrní

date_range 25.Kvě, 2023 featured_play_list Sport
arrow_drop_up Zlatí dorostenci Florbal Snipers Slavičín

Největší úspěch v posledních letech slaví slavičínští florbaloví dorostenci, kteří 1. 5. 2023 sehráli finálový turnaj v Ivančicích. Titul mistra Orelské florbalové ligy pro sezónu 2022/2023 získali výborným výkonem se ztrátou jediného bodu při remíze s Rájcem Jestřabí. Nejlepším obráncem turnaje se stal Snajpr Daniel Trčka.

 

Se ztrátou jediného bodu završili junioři play off Orelské florbalové ligy pro rok 2022/2023 úspěchem v podobě celkového druhého místa se skórem 18:11. Rozhodující zápasy se uskutečnily ve Vyškově, kde poměřilo síly šest nejlepších družstev z divizí východ a západ. Individuálně byl oceněn kapitán Snajprů Jindřich Saňák nejlepší hráč a útočník finálového turnaje. Poděkování patří hlavní trenérce Pavle Brysonové, bývalé hráčce Snipers Slavičín, která se týmu ujala od ledna tohoto roku a za krátkou dobu dovedla tým k tomuto úspěchu.

 

Junioři stříbrní

 

Starší žáci hráli na finálovém turnaji o mistrovský titul v Kuřimi 8. 5. 2023, kde navzájem bojovalo osm družstev. Finále se hrálo na dvě skupiny. Ve skupině B obsadili naši starší žáci Snipers čtvrté místo. Ve čtvrtfinálovém souboji podlehli Řečkovicím, ovšem souboj byl velice vyrovnaný. Hlavním trenérem starších žáků a dorostenců je již pátým rokem Petr Vršan, kterému patří velké poděkování a gratulace k těmto úspěchům.

 

Stříbrní junioři Florbal Snipers Slavičín

 

Cílem je rozšiřování stabilní členské základny

 

V současnosti máme zastoupení ve všech žákovských kategoriích, kromě starších žáků, dorostu a juniorů máme i elévy a mladší žáky pod vedením trenérů Jindřich Saňák, Jakub Tomeček, Jan Slámečka, Přemysl Janeček. Poděkování patří také jim za skvělou práci a vedení a rozvoji dětí. Naším cílem je prioritně budování a rozšiřování stabilní členské základny a všestranný rozvoj našich svěřenců. Účastníme se soutěží pořádaných pod hlavičkou český florbal, orelské ligy a spousty víkendových turnajů. Snažíme se pro naši mládež vytvořit optimální podmínky při trénování a vymýšlet stále nové trendy. Např. v létě čeká juniory celorepublikový turnaj Open game Brno nebo v letních měsících proběhne zpestření v podobě Open air turnaje pod širým nebem.

 

Za Florbal Snipers Slavičín

Jakub Zvoníček

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA