Fotbalisté Brumova poslali Nedašov o patro níže

date_range 20.Čvn, 2023 featured_play_list Sport
arrow_drop_up Ilustrační foto

BRUMOV – NEDAŠOV 5:0 (0:0)

Alois Kachlík, trenér Brumov: Jsem spokojený, že poslední utkání sezony a ještě derby, jsme zvládli. V prvním poločase jsme měli hru pod kontrolou a vytvořili si několik brankových příležitostí, ale bohužel, jako v minulých zápasech, nám vázla koncovka. Po přestávce, po pěkné kombinaci, otevřel skóre David Šenkeřík. Od té chvíle jsme hru ovládli a přidali pěkné branky. Nedašov měl možnost snížit z pokutového kopu, ale Šuráň neproměnil. Myslím, že divákům se derby muselo líbit. Děkuji hráčům, realizačnímu týmu a divákům za podporu.

David Solař, brankář a člen vedení Nedašova: Čekalo nás derby a navíc utkání, ve kterém jsme potřebovali zvítězit, abychom se udrželi v soutěži. První půle byla vyrovnaná, každé mužstvo mělo příležitost ke vstřelení brance, na šaten se šlo za nerozhodného stavu. Druhé dějství bylo už jenom v režii domácího celku. Bohužel jsme to nezvládli a konečný výsledek 0:5 hovoří za vše. Neproměnili jsme navíc pokutový kop, což tak připomnělo náš nezdar v celé sezoně. V soutěži jsme získali nejméně bodů a po právu sestupujeme po čtyřech letech do nižší třídy.

Facebook Nedašova: Po sobotním nezdaru v Brumově (5:0) opouštíme po 4 letech Krajský přebor. Do poslední chvíle jsme se snažili udržet soutěž sportovně na hřišti, na rozdíl od druhého zachraňujícího se mužstva z Bystřice pod Hostýnem. Soutěž však opouštíme se vztyčenou hlavou, máme na co vzpomínat! Od úvodního utkání v Provodově, přes vítězství s Napajedly, Baťovem, Kvasicemi nebo i domácího vítězného derby s Brumovem. Za tu řadu let jsme prožili lepší, ale i horší chvíle, do naší historie jsme zapsali mnoho velkých zážitků, na které budeme rozhodně v dobrém vzpomínat. Začíná nová éra nedašovského fotbalu a my Vám děkujeme za Vaši podporu!