Brumov ztratil v Morkovicích dvoubrankové vedení

date_range 08.Dub, 2024 featured_play_list Sport
arrow_drop_up Ilustrační foto

MORKOVICE – BRUMOV 2:2 (0:2)
Branky: 67. Knap, 77. Žourek – 30. Opravil, 44. Kubiš.

Miroslav Bednařík, trenér Morkovic: „První poločas nám moc nevyšel. V nasazení, agresivitě a celkovém pohybu byl soupeř lepší. I přes rezervy v naší hře jsme si z rychlých protiútoků vytvořili čtyři tutovky. Ve 45. minutě nás ale Brumov ještě více uzemnil, když ranou po zemi k zadní tyči zvýšil již na 2:0! Ve druhém poločase jsme se probudili, pomohli nám i fanoušci a šli jsme si minimálně za vyrovnáním. To se po dobré hře podařilo po trefách Knapa a Žourka. Kdyby v úplném závěru hlavičkoval Zápařka o kousek níže, mohla klapnou Csaplárovka. Brumov zahrál velmi dobře první poločas, my zase druhý, a proto i z tohoto pohledu je remíza spravedlivá.“

Alois Kachlík, trenér Brumova: „Utkání se mi hodnotí rozpačitě. První poločas jsme zvládli výborně, hráli jsme aktivně, byli důrazní v soubojích a vstřelili dvě branky Pavlem Opravilem a Matějem Kubišem. Morkovice měly dvě dobré příležitosti, ale Důbrava dobrými zákroky vychytal. V úvodu druhého poločasu měl velkou šanci Kubiš, kdy ho šikovně našel Šenkeřík, ale bohužel těsně minul bránu. Domácí snížili po naší chybě v bránění. Od té chvíle domácí ožili, mi byli nepřesní a začali se bát o výsledek. Po individuální akci Žourek srovnal střelou na konečných 2:2. Měli jsme na vítězství, ale musíme se poučit z chyb, které jsme udělali a dobře se připravit na domácí utkání s Boršicemi.“