Fotbalisté Lidečka v domácím prostředí udolali rezervu Val. Meziříčí

date_range 25.Dub, 2024 featured_play_list Sport
arrow_drop_up Ilustrační foto

SK Lidečko – TJ Valašské Meziříčí „B“ 4:3 (2:2)

Branky: 28′ Juřička P., 45′ ; 71′ ; 91′ Gargulák M.

„Z naší strany to byl dobrý a hlavně bojový výkon. Do utkání jsme vstoupili dobře a po úniku Juřičky jsme šli do vedení. Po chybě brankáře Hyžáka hosté srovnali, po chvíli šli střelou z dálky do vedení. Proti kvalitnímu soupeři jsme se nesložili a po pěkné akci dva na dva srovnal křižnou střelou Gargulák. Druhý poločas se hrál prvních dvacet minut vyrovnaný fotbal. Po trestném kopu zaváhal brankář hostů a Gargulák toho využil, hlavou dal na 3:2. Poté nás hosté dostali pod obrovský tlak, skákali jsme do střel,…ustáli jsme to. Na konci zvýšil Gargulák na 4:2. Hosté potom hned snížili na 4:3. V nastavení jsme to zvládli. Kluci bojovali na krev, na dobrém terénu jsme odehráli povedený zápas. Hosté byli fotbalový, ale my jsme se pro tu výhru více obětovali. Pro nás důležité vítězství,“ hodnotí duel Radek Číž, trenér A mužstva Lidečka.