Fotbalisté Lidečka zvládli duel s Rožnovem p/R na jedničku

date_range 12.Dub, 2024 featured_play_list Sport

SK Lidečko vs. FC Rožnov p. Radhoštěm 2:0 (1:0)

Branky: 5. minuta Gargulák M., 53. minuta Juřička P.

„Po devíti zápasech jsme vyhráli. Naposledy jsme bodovali naplno doma v šestém kole. Osobně bych před zápasem bral bod, ale kluci se tomu dobře postavili a od první minuty jsme šli výhře naproti. Dnešní výhrou jsme udělali krok k záchraně a pomohli jsme si. Rožnov p/R hrál po dlouhé době na přírodní trávě, z toho jsme se snažili těžit. Dělalo jim to celkem problémy, terén nebyl v optimálním stavu po dvou předešlých zápasech mládeže. V sestavě jsme udělali pět změn včetně brankáře. Do utkání jsme vstoupili dobře, v druhé minutě nedal šanci Fusek hlavou. V 5. minutě uhrál těžký míč Aleš Číž, sklepl pod sebe na Michala Garguláka a ten proměnil – 1:0 . Brzká branka nás uklidnila. První poločas už se dohrával bez větších šancí. Aleš Číž musel ve 20. minutě odstoupit a přejeme mu brzké uzdravení. Hosté měli šanci ve 47. minutě, po standartní situaci Plesník sám přestřelil. Uklidnil nás obstřel Juřičky, který zvyšoval na 2:0. Bylo v utkání také hodně zraněných, pro hráče Rožnova p/R musela dokonce přijet sanitka. Hra byla rozkouskovaná a výhru jsme si už pohlídali. Chválím celý tým, včetně mladého dorosteneckého brankáře Lukáše Hyžáka, který vychytal nulu. Tým bojoval na jedničku a já mu děkuji za výborný výkon,“ hodnotil nedělní duel s Rožnovem p/R trenér A mužstva SK Lidečko Radek Číž.