Fotbalisté Nevšové se v derby s Luhačovicemi rozešli smírně

date_range 30.Kvě, 2023 featured_play_list Sport

Zápas začal tlakem hostů, kteří si hned v úvodu vytvořili možnost zahrávat standartní situace, kdy se po jedné z nich už 5. minutě ujali vedení. Dalších dvacet minut se nám nedařilo kombinovat, hosté byli důraznější. Po standartní situaci se nám podařilo i vyrovnat, ale branka pro ofsajd nebyla uznána. Poločas tak skončil těsným vedením Luhačovic i za přispění našeho gólmana, který nepřipustil změnu skóre. Druhý poločas jsme začali aktivněji, vytvořili si tlak a dokázali srovnat stav Lukášem Hladíkem na 1-1. Poté se až do konce hrál vyrovnaný duel, při absenci tří zraněných hráčů bylo těžké vývoj zápasu zvrátit. Dělba bodů je tak zasloužená.

TJ Sokol Nevšová – FK Luhačovice 1:1 (0:1)

zdroj: TJ Sokol Nevšová