Fotbalisté Nevšové si doma v KP poradili s Bystřicí pod Hostýnem

date_range 10.Srp, 2022 featured_play_list Sport
arrow_drop_up Ilustrační foto

Vítězství se nerodilo lehce, ale bylo zcela zasloužené. Hned v úvodu jsme si vytvořili gólovku, kterou jsme neproměnili a zahrozil také soupeř. Jeho šanci náš gólman zlikvidoval. Hrál se aktivní fotbal a čekalo se kdo vstřelí první branku. Poločas spěl k remízovému stavu, ale během 5-ti minut jsme si vytvořili tlak a dokázali 2x skórovat. Nejdříve po přihrávce Lukáše Hladíka přesně zakončil Vašek Tomšů. Následně ve 45. minutě po centru Lukáše Kutry se nemýlil Lukáš Hladík.

Do druhé půle jsme proto nastoupili uvolněně a v 50. minutě zvýšili svůj náskok na 3-0, kdy po pěkné kombinační akci nedal Vašek Tomšů gólmanovi hostů šanci. Bystřice však vzápětí korigovala Křivánkem na 3-1 a stále byla ve hře. Zbylých 20 minut se hrál urputný zápas, nahoru dolů, ale skóre se do konce již nezměnilo. Za bojovný výkon tak bereme zasloužené tři body.

TJ Sokol Nevšová – Bystřice pod Hostýnem 3-1 (2-0)
Branky: Tomšů 2, Hladík
Sestava Nevšové: Křížek – Mujkoš, Tomaštík, Toman, Urbánek, Kvěťák, Fojtík, Gabko, Hladík, Kutra, Tomšů
Střídali: Welyt, Hrnčiřík, Rudecký

Zdroj: Facebook TJ Sokol Nevšová (-kos-)