Fotbalisté Nevšové si v neděli otevřeli v Brumově střelnici

Sestava Nevšové:

Křížek – Mujkoš, Švach T., Toman, Hrnčiřík, Švach P., Kutra, Kvěťák, Urbánek, Tomšů, Hladík.

Střídali: Vojvodík, Welyt, Rudecký

web TJ Sokol Nevšová:

Chtěli jsme navázat na dobrý výkon z minulého kola s Nedašovem a to se nám také podařilo. Hned v 7. minutě po pěkné kombinační akci poslal Vašek Tomšů Lukáše Hladíka do šance a ten ji bez problémů proměnil. Domácí tak brzká branka zaskočila a nervozita se projevila při malé domů, která ve 14. minutě doputovala až za záda gólmana domácích a výsledek tak byl již 0-2. Brumov však dokázal v krátké chvíli chybu odčinit a skóroval po centru Davida Juřici Radim Bublák, který upravil na 1-2. Snažili jsme se nepřipustit vyrovnání a to se nám také dařilo. Naopak už ve 30. minutě si vyměnilo role duo Hladík-Tomšů, kdy tentokrát poslal do šance Lukáš Vaška a ten se nemýlil 1-3. První půli jsme tak sehráli velmi dobře.

Očekávaný tlak v úvodu druhého poločasu jsme přečkali a přidali v 50. minutě čtvrtou branku, kdy Aleš Urbánek našel Lukáše Kutru, ten posunul na Vaška Tomšů, který se nemýlil a poslal nás do vedení 1-4. Poté se hrál bojovný fotbal, kdy domácí dokázali 20 minut před koncem korigovat na 2-4. Naši kanonádu završil v 85. minutě opět Lukáš Hladík, který po standartní situaci rozehrávané Petrem Švachem a přihrávce Milana Mujkoše usměrnil míč hlavou za záda gólmana. Domácí dokázali ještě v závěru v 90. minutě korigovat na konečných 3-5. Bodový zisk ze hřiště soupeře je pro nás velmi důležitý i celý start do jarní části můžeme hodnotit kladně. Za týden zajíždíme k lídrovi soutěže do Strání, které suveréně vede tabulku. Bude to pro nás historicky první mistrovské utkání na tomto stadionu.