Fotbalisté Nevšové si z Kvasic přivezli půltucet branek

date_range 09.Dub, 2024 featured_play_list Sport

FC Kvasice – TJ Sokol Nevšová 6:0 (4:0)
Branky Kvasic: 4. Galetka, 32. Galetka, 36. Slaměník, 42. Slaměník, 48. Chytil, 57. Strašák

Komentář trenéra V. Chytrého:
V sobotu jsme odehráli první domácí utkání s týmem Nevšové, který má ve svém týmu spoustu zkušených hráčů v čele s Alešem Urbánkem, Lukášem Kutrou nebo Peťou Švachem. Pro nás, po zaváhání v Napajedlích, bylo dnes důležité utkání vyhrát. Já musím kluky pochválit za jejich aktivní přístup od prvních minut utkání. Stejně jako ve všech našich utkáních jsme drželi míč, ale na rozdíl od minulého utkání, jsme zrychlili kombinace a vytvářeli si během celého utkání spoustu brankových příležitostí a hned první rychlá kombinace ve 3.minutě po trase Berčík – Slaměník – Galetka skončila brankou na 1:0. Ve 29.minutě Tomáš Strašák poslal do samostatného nájezdu našeho kanonýra Adama Galetku a bylo to 2:0. Ve 32.minutě po centru Doma Hradila hlavičkoval na zadní tyči Ondra Slaměník a vedli jsme 3:0. První poločas, který se hrál na jednu branku zakončil svou druhou brankou Ondra Slaměník, opět po přihrávce aktivního Doma Hradila.

Do druhé půle jsme nastoupili ve stejném tempu jako jsme skončili tu první a ve 47.minutě krásnou střelou do šibenice z 20 metrů se prosadil Dan Chytil 5:0. V 57.minutě po individuální akci kapitána týmu Pavla Vojtáška, dal branku na 6:0 Tomáš Strašák. Po téhle brance už se utkání spíše dohrávalo a my si tak připisujeme velmi důležité 3 body do tabulky soutěže.

Zdroj: Facebook FC Kvasice