Fotbaloví dorostenci Lidečka v Okresním poháru dominovali

date_range 19.Bře, 2024 featured_play_list Sport

Okresní pohár dorostu Vsetín 2024

1. zápas – FC Velké Karlovice : SK Lidečko 0:1

Branka: František Novák

První zahajovací a seznamovací zápas. Hrálo se na šířku umělky Na Pecníku 2x20minut. Začátek jsme se vzájemně oťukávali. Po pěti minutách jsme začali soupeře přehrávat, zvonily tyčky, břevna, nakonec rozhodl náš kapitán přímo z rohového kopu.

2. zápas – TJ Sokol Valašská Polanka : SK Lidečko 1:5

Branky: Jan Mikulášek 3, František Novák, Jakub Číž

Začátek zápasu jsme to opět trošku přehrávali a zbytečně vodili. Po úvodním gólu soupeř vyrovnal z penalty. Pak už jsme rozjeli kolotoč kombinací a přihrávek, tady už nám soupeř nestíhal. Vstřelili jsme krásné branky po krásných akcích, výborně zachytali oba gólmani.

3.zápas – SK Lidečko : FC Valašské Příkazy 7:0

Branky: Jakub Číž 2, Robin Tichý 2, Jan Mikulášek, Radim Loucký, Matěj Zádrapa

Soupeře ovlivnilo brzké zranění Baránka. My jsme v tomto zápase dominovali. Příkazy nám absolutně nestíhali herně a odešli taky fyzicky. My jsme předvedli výborný výkon plný krásných akcí, kombinací a zakončení. Druhý poločas už to byla vyložená exhibice.