Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Gergel Wood Bike Series pokračuje závodem ve Valašských Kloboukách

date_range 22.Čvn, 2022 featured_play_list Sport
arrow_drop_up Z minulých ročníků. Foto: Brigita Olivová

Již v sobotu 25. 6. opět po roce startuje závod horských kol v downhillu na Klobuckých stezkách u hotelu Jelenovská. Klobucké stezky jsou známe svými rychlými tratěmi a strmými úseky v prvotřídní hrabance, kde nechybí pořádné kořeny a kameny. Celkově se zde pojedou čtyři měřené erzety a bude se závodit v osmi kategoriích: střelci, junioři, ženy, muži, gentlemani, legendy, hard tail a paradownhill. Součástí eventu není jen samotný závod, ale i Cupri Sun bike školka pro nejmenší ratolesti s možností zapůjčení kola a přilby, takže rodiče si budou moci odpočinou ve stánku s občerstvením hned vedle.

 

Tým Klobuckých stezek opět připraví v zázemí stánky s občerstvením a chlazenými nápoji. Nebude chybět ani stánek s nápoji přímo na trati vedle DJs. Ano, čtete správně, chlazené pivko v parném létě společně s DJs rovnou u tratě, kde vám neunikne žádný průjezd a mezi závodníky bude panovat zdravá nervozita, protože půjde do tuhého a bude se na co dívat. Těšit se můžete na nefalšovanou závodní atmosféru, kde jezdci předvedou neuvěřitelné výkony. Po závodu příjde na řadu slavnostní vyhlášení a předání cen těm nejlepším.

 

Přijďte si užít to nejlepší ze závodů na svazích třetí DH zastávky sezóny 2022 Gergel Wood Bike Series ve Valašských Kloboukách. V Mostkovicích se postavilo na start 212 závodníků a v Otrokovicích to bylo o jednoho méně, jak to bude v Kloboukách uvidíme.

 

 

 

 

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA