Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Hasiči z Mirošova postoupili na Mistrovství ČR v útoku

date_range 27.Čvc, 2021 featured_play_list Sport
arrow_drop_up Postup na Mistrovství ČR si mirošovští hasiči zajistili v Ludslavicích

Hashtag ,,Mirošovnarepubliku“ to bylo hlavní téma na sociálních sítích členů a fanoušků SDH Mirošov o uplynulém víkendu.

 

V sobotu 24.7. se uskutečnilo v Ludslavicích krajské kolo v požárním útoku. V nabité konkurenci 12 týmů, které se kvalifikovaly z okresních kol se představili i dorostenci z SDH Mirošov. Ti soutěžili v mužské kategorii se startovním číslem 4. Jejich pokus v prvním kole byl postaven na pomalejší vodě, která zaručovala, že proudaři budou na čáře a o to rychlejší bude nástřik deseti litrů vody do terče. Vše klaplo na výbornou a časomíra se zastavila v čase 26:20s (PP 25:09s) a Mirošovští šli do vedení.

 

Předposlední pokus prvního kola v podání mužů z Vések ,,A“ patřil k těm velmi povedeným, zastavili časomíru na hodnotě 25:90s a posunuli se před Mirošov. V druhém kole kluci z Mirošova změnili taktiku a chtěli svůj čas ještě vylepšit, pár drobných chyb však tento záměr zhatil a kluci si započítali čas z prvního kola. Další týmy, které následovaly měly útoky dobře rozběhlé, ale čas Mirošova ani Vések ,,A“ překonat nedokázaly a po posledním pokusu  propukla obrovská euforie. Třetí příčku, která již nezaručovala postup na mistrovství ČR, obsadili muži z Velkého Ořechova ,,C“ s časem 26:75s.

SDH Mirošov v Ludslavicích

V kategorii žen budou Zlínsky kraj na Mistrovství ČR reprezentovat ženy z SDH Morkovice, které zvítězily časem 25:90s a ženy z SDH Rokytnice-Vsetín, které se s časem 29:44s umístily na místě druhém. Třetí příčku, která již nezajišťovala postup, obsadily ženy z Popova s časem 31:29.

 

Tímto bych chtěl klukům z SDH Mirošov poděkovat za reprezentaci našeho sboru a popřát jim hodně štěstí sa úspěchu na Mistrovství ČR, které se letos uskuteční 8. 8. 2021 v Hradci Králové.

 

Tomáš Hověžák

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA