Hokejisté Brumova o víkendu loupili v Uherském Hradišti

date_range 08.Úno, 2022 featured_play_list Sport

Po dobře odehraném utkání ve čtvrtek na domácím ledě proti Uherskému Brodu, zajížděli naši muži v sobotu 5.2.2022 do Uherského Hradiště. Nástup našich borců byl velmi dobrý, hned ve 2.minutě skóroval Jarda Kristek a ve 4.minutě navýšil naše vedení Timur Solovev na 0:2. Domácí se ale rychle probrali a v 6.minutě snížili na 1:2. Nenechali jsme se zaskočit a přidali další branku, kdy se uvolnil Lukáš Lysák přihrál Vojtovi Sopkovi a ten úspěšně zakončil 1:3. Trochu jsme polevili a neubránili oslabení a do konce I.třetiny domácí stav dokázali srovnat na 3:3 a začínalo se znovu.

Ve druhé třetině začali domácí hrát velmi tvrdou hru a tím oslabili svůj tým. Nejprve v přesilovce skóroval Lukáš Lysák, v další přesilovce Ondra Fojtík a do třetice proměnil s přehledem trestné střílení Timofej Giatsintov. Do poslední třetiny jsme šli se skórem 3:6 a s cílem vedení udržet do konce utkání. Domácím jsme dovolili už jenom jednu branku v našem oslabení na 4:6, a to bylo všechno. My jsme přidali ještě dva góly, a to Vojta Sopek svou druhou branku utkání a Kuba Vaněk dvě minuty před koncem pojistil vedení osmou brankou. Tři body si připisujeme a věříme, že v posledním utkání letošní sezóny odehrajeme stejně dobré utkání jako dnes.

Poslední mistrovské utkání v letošní sezóně odehraje tým mužů na domácím ledě v neděli 13.2.2022 od 17:00 hodin proti druhému týmu v tabulce  HOKEJ Uherský Ostroh.

HC Uherské Hradiště – HC Brumov 4:8 (3:3, 0:3, 1:2)

Branky Brumova: Kristek Jaroslav(Giatsintov), Solovev Timur (Giatsintov ), Sopek Vojtěch (Lysák L.), Lysák Lukáš (Vaněk), Fojtík Ondřej (Kristek,Lysák L.), Giatsintov T.A., Sopek Vojtěch(Novosad,Giatsintov), Vaněk Jakub

Diváci: 94

HC Brumov-Bylnice: Žižka Andrej Vaněk Jakub, Krůžela František, Strnka Šimon, Fojtík Ondřej, Janíček Martin, Solovev Timur, Sopek Vojtěch, Novosad Viktor, Lysák Lukáš, Krpoun Lubomír, Giatsintov Timotej Alexandrovič, Kristek Jaroslav, Důbrava Tomáš