Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Na nočním turnaji ve Valašské Senici zahrají Kosovci

date_range 20.Čvc, 2021 featured_play_list PR ČLÁNEK

Tělovýchovná jednota AJAX Valašská Senice pořádá v pátek 23. července 2021 tradiční Noční turnaj v malé kopané pětičlenných družstev. Turnaj proběhne na fotbalovém hřišti ve Valašské Senici.

 

Jedná se již o 34. ročník a jako každoročně se diváci mohou těšit na ohňostroj i taneční zábavu. „Pro fanoušky, ale i pro ty, kteří se přijdou jen pobavit jsme připravili bohatý doprovodný program. Ve 22.00 hodin bude tradiční ohňostroj, poté k tanci a poslechu zahraje rocková legenda Kosovci. Pro hráče i diváky bude připraveno bohaté občerstvení v podobě guláše, uzených žeber, klobás a makrel z grilu,“ přiblížil za pořadatele Lukáš Surovec.

 

Pořadatelé se také letos chystají opět vylepšit viditelnost na hrací ploše.

 

Z minulých ročníků, foto: archiv pořadatelů

 

Samotná prezentace mužstev je plánovaná na 15:30 a začátek turnaje na 16:30. „Letošní korona krize přeje výborným podmínkám na hřišti, které není zničené od fotbalového jara a trávník je dokonale měkoučký. Smutnou stránkou téhle krize je, že nám ubývá hráčů a pokud by měl kdokoliv zájem se zúčastnit, bude jen vítán. Rádi by jsme se opět dostali na hranici 30 týmů, která bývala dřívější ročníky standardem,“ dodal Lukáš Surovec.

 

Poslední zájemci z řad účastníků fotbalového turnaje se ještě mohou hlásit organizátorům.

 

 

-pr-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA