Nedašov dokázal s Nevšovou otočit výsledek z 0:3 na 4:3

date_range 15.Srp, 2022 featured_play_list Sport
arrow_drop_up Ilustrační foto

V dalším kole Krajského přeboru se utkala mužstva z našeho regionu. Do Nedašova zavítal celek z Nevšové, který v prvním kole vyzrál na Bystřici pod Hostýnem. Za to Nedašovjané podlehli v derby Brumovu 3:5. A hodně branek padalo i v zápase s Nevšovou. Hosté vedli již po 26. minutách o tři branky a někteří domácí přízniivci začali odcházet domů. Nedašov však předvedl neskutečný obrat a dokázal v samotném závěru výhru strhnout na svoji stranu.

Nedašov – Nevšová 4-3 (1-3)

David Solař, brankář Nedašova: Úvod zápasu nám hrubě nevyšel. Za stavu 0:3 jsme byli zarlí na ručník a radši jsme skončili i s výběrem vstupného. Naštěstí se nám podařilo do přestávky skórovat. Ve druhé půli jsme si vytvořili enormní tlak, díky kterému se nám podařilo do 65. minuty vyrovnat. I nadále jsme se hnali za vítězným gólem, který nám byl nakonec souzen v 87. minutě po rohovém kopu. Takové nasazení, bojovnost a touha po obratu se na hřišti jen tak nevidí! Obrat z 0:3 na 4:3 bylo pro 350 diváků velkým zážitkem.

Ivana Urbanová, předsedkyně Nevšové: Zápas dvou rozdílných poločasů , když už ve 30. minutě jsme vedli 3-0, ale ani to nestačilo na bodový zisk. Soupeř se po nedorozumění v obraně vrátil do hry, kdy upravil na 3-1 a od té doby jsme se nedokázali dostat do klidu, podržet míč a pohlídat si vedení. Nedašov hrozil zejména nakopávanými míči a skóroval ze standartních situaci, které jsme nebyli schopni pohlídat. V závěru tak otočil výsledek utkání ve svůj prospěch.