Nevšová je v přípravě zatím stoprocentní

date_range 20.Úno, 2018 featured_play_list Sport

Mužstvo Nevšové v rámci zimní přípravy sehrálo postupně další tři přátelská utkání s Nivnicí, Nedachlebicemi a Havřicemi. Ve všech utkání se podařilo Nevšové zvítězit. Jako první s Nivnicí s výsledkem 3-1, když branky začaly padat až v druhé půli. Nivnice neproměnila řadu šancí, ale my jsme dokázali zápas udržet až do konce a zvítězit. Druhé utkání s Nedachlebicemi bylo dvou rozdílných poločasů, kdy v první půli jsme vedli rozdílem branky 3-2, ale v druhém dějství jsme přidali dalších pět branek a vyhráli vysoko 8-3. Soupeř ve druhé půli nestačil eliminovat náš tlak na bránu a zachytávat naše rychlé protiútoky.

Do třetího, posledního utkání s mužstvem Havřic, nechal lodivod Nevšové Vladimír Durďa na lavičce opory týmu Vaška Tomšů a Petera Strateného, aby si mužstvo vyzkoušelo i tuto variantu hry. V první půli jsme měli tlak, ale padla pouze jedna branka v závěru poločasu, kdy se trefil náš odchovanec Roman Vašička. Do druhé půle už nastoupili oba hráči – Vašek Tomšů i slovenský legionář Peter Stratený a na hře to bylo hned znát, padlo dalších pět branek, kdy ještě Havřice podržel jejich gólman a zápas tak skončil naší vysokou výhrou 6-0. Skóre v přípravě máme velmi aktivní – 17:4. Střelci v přípravných utkáních: Tomšů – 9, Stratený – 3, Vašička – 2, Gabko -2, Beňo-1.

Nyní nás čeká anglický týden, kdy ve čtvrtek sehrajeme přátelské utkání v Luhačovicích s mužstvem Lipovec (okres Blansko) a v neděli pak přátelské utkání se Štítnou nad Vláří na jejich ÚT od 14 hod.